RESIDENTIA
БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ
ПОВНОГО ЦИКЛУ
Будівельно-проєктна компанія повного циклу
Ми абсолютно впевнені, що 100% відповідальності за проєктування і реалізацію можна досягти тільки в разі вибору компанії повного циклу, де всі процеси збудовані в єдину систему, налагоджено сувору систему контролю і прозору систему звітності для клієнта.
БУДІВНИЦТВО
ЖИТЛОВЕ ТА ПРОМИСЛОВЕ
Заміські будинки і котеджі будь-якої складності, промислові та складські об'єкти. Працюємо як з типовими проектами, так і з нестандартними замовленнями.
Архітектурне проєктування будівель і споруд, приватних будинків. Дизайн-проєкти інтер'єрів квартир, офісів і громадських приміщень. Повне управління об'єктом у процесі будівництва та реконструкції.
Нам довіряють постійні та нові клієнти, які готові розпочати будівельні роботи. Звернувшись до нас, клієнт повністю звільняється від проблем з узаконенням проєкту.
ПРОЄКТУВАННЯ
АРХІТЕКТУРНЕ ТА ЛАНДШАФТНЕ
ТЕХНІЧНІ ТА ДОЗВІЛЬНІ документи
 • Працюємо з 2022 р.
  Досвід наших фахівців - запорука успішних прєктів.
 • Контроль будівельного відділу.
  Незалежний технагляд і перевірки
  кожного будівельного етапу.
 • Власне архітектурне бюро.
  Свій штат архітекторів і
  конструкторів.
 • Персональний керівник проєкту на весь термін договору із замовником.

Будівельно-проєктна компанія Residentia

Ми розпочали свою діяльність у 2022 році у місті Харків. У складний для країни час, ми змогли згуртувати колектив висококваліфікованих фахівців, які можуть реалізувати комплексне будівництво найвищої складності.

Від першого етапу - індивідуального архітектурного проектування за вашими побажаннями, до ландшафтного облаштування земельної ділянки.

Фахівці компанії "Резиденція" не знають кордонів у своїх ідеях, нас не зламали обставини, ми палаємо бажанням будувати, відбудовувати і реставрувати.
Boreksbud- СТВОРЮЄМО ПРОСТІР ДЛЯ ЖИТТЯ!
Переваги будівельної компанії "Boreksbud"
- Займаємося будівництвом будинків і котеджів в Ужгороді та області. Спеціалізуємося на впровадженні комплексних інноваційних рішень. Кожен проєкт проходить через усі стадії, починаючи від проєктування, до здачі готового об'єкта в експлуатацію.

- На кожному етапі будівництва ми дотримуємося принципу створення ідеальної ергономіки життєвого простору. Саме тому в нас у пріоритеті сучасні інновації в будівництві, використання високотехнологічних матеріалів та альтернативних джерел енергії.

- Ми - будівельна компанія, яка відповідає за результат виконаних робіт і виконує їх з точністю і максимальною швидкістю, як для себе. Фахівці нашої команди дотримуються всіх домовленостей з клієнтом і враховують найдрібніші нюанси. Над втіленням вашої мрії працюватимуть найкращі архітектори, дизайнери, інженери та будівельники.

Бережемо ваші гроші, нерви і час, виконуючи весь комплекс робіт!
Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку
Наш фахівець зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин